İLETİŞİME GEÇİN

BLOG

Yamaçtepe Mahallesi için En Çok Ev Taşıma Yapan Firma

Yamaçtepe mahallesi şehrin batısında bulunuyor. Posta kodu 27410 dur. Bir tarafında dülükbaba ormanı, bir tarafında yamaçtepe ormanı bulunuyor. Havası serin, bol oksijenli, kot olarak şehrin en yüksek noktasıdır.
Zamanla şehrin en güzel yerlerinden biri olacak bir mahalledir. Yamaçtepe evlerine yoğun ilgi görülmektedir.
 
Yamaçtepe'ye ilk olarak Şahinbey belediyesi 6 blok 150 ev olarak konut yapıp satışa çıkarmıştır. Devamında özel yapı şirketleri lüks ve ultra lüks olarak konutlar yapmaktadır.
Şahinbey belediyesi yamaçtepe mahallesi için sosyal alanlar, gençler için kamp alanı, piknik alanları yapmaktadır.
 
Yamaçtepe satılık ev ilanları için sahibinden sitesine göz atabilirsiniz. Gaziantep Yamaçtepe Toki konutları henüz proje hazırlanmamıştır.
 
Şahinbey yamaçtepe mahallesinde satılık konut ilanları şu anda az bulunmaktadır. Bu bölge yeni bir yapılaşma bölgesiolup zamanla satılık konut sayılarının artacağını tahmin ediyoruz.
 
Hayatkent evden eve taşımacılık olarak Yamaçtepe mahallesine taşınan birçok müşterimin evini taşıdık. Uzun yıllardan beridir hizmetimizin kalitesi bilen halkımız Yamaçtepe Gaziantep evden eve taşımacılık için bizi tercih etmektedir. Yamaçtepe evden eve taşımacılık için en çok hizmet veren firma durumundayız.
 
 
hayakent evden eve taşımacılık ofisten irtibat kurup yamaçtepe için talep alabilirsiniz.
 
Yamaçtepe mahallesine gaziantep evden eve taşımacılık olacak evin eşyaları hazırlandı.
 
Yamaçtepe mahallesine ev taşımacılıkları hızla devam ediyor. Mahallede ki yerleşim hızla artmaktadır. Yamaçtepe mahallesine Şahinbey belediyesinin yaptığı ilk konutların tamamı dolmuştur.
Artan ilgi dolayısı ile özel inşaat firmaları Yamaçtepe mahallesine yeni konutlar inşa etmektedir.
Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetiniz için Hayatkent Nakliyat her zaman hizmetinizde dir.