İLETİŞİME GEÇİN

BLOG

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Bizimle en iyi şekilde

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Bizimle en iyi şekilde

Gaziantep de faaliyette bulunduğumuz ilk günlerde kaliteli ve güvenliğin yüksek olduğu bir iş hayal etmiştik. Evden eve taşımacılık işlerimizi de bu temeller üzerine kurduk. Her zaman yeni makina, kaliteli araç ve gereçlerle çalıştık. İş yaparken iş güvenliğine azami dikkat ettik.

Bu iş prensiplerimiz Gaziantep evden eve taşımacılık da bize müşteri memnuniyeti olarak geri döndü. Asansörlü evden eve taşımacılık daki yeni model asansörlerimiz ve iş güvenliği dikkatimiz müşterilerimiz tarafından beğenilmiştir.

Asansörlü evden eve taşımacılık da Güvenlik

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık yaparken ilk dikkat ettiğimiz nokta güvenlik dir. Asansörü güvenli bir yere kurmak, rahat çalışması için güvenli bir ortam oluşturmak ve asansör çevresinde güvenlik şeriti çekme işlemleri yapıyoruz.

Asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımızı düzenli bakıma sokuyoruz ve eskiyen parçalarını yeniletiyoruz.

asansörlü evden eve taşımacılık için özenli ambalaj yapma

gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da yaptığımız ambalaj ispatları

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık

Evden eve taşımacılık için kullandığımız asansörler yeni model olup avrupa üretimdir. Biz ayrıcalıklı olarak asansör kullanan operatörümüze sertifikalı eğitim aldırttık. Mevcut olan evden eve asansörlü taşımacılık aracımız 17. kata kadar hizmet verebilmektedir.