İLETİŞİME GEÇİN

HİZMETLERİMİZ

HayatKent Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep de ev taşımacılığında profesyonel bir firmayız ve tecrübeli bir ekibimiz var. Yaptığımız hizmetler Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık, Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti ve 81 ilimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri yapıyoruz. Eşyalarınız için özenli ambalaj ve paketleme yapmaktayız. Talep eden müşterilerimize Vip taşıma hizmetide vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatını nasıl alabiliriz?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatı almak için 0542 378 9892 nolu telefonumuzu arayınız ve yetkilinin size soracağı sorulara net cevablar veriniz. Ev ve eşya durumunuzu tam olarak anlatınız. Hatta fotoğraflar çekip aynı numaraya whatsup ile gönderiniz.
 

Ücretsiz Eksper Hizmetiniz Varmıdır?

Evet, Gaziantep evden eve taşımacılık için talep edildiğinde ücretsiz eksper hizmeti veriyoruz.
 

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Yapıyormusunuz?

Evet, 1.kattan itibaren işlerimizi asansörlü evden eve taşımacılık olarak yapıyoruz.
 

Gaziantep Şahinbey Evden Eve Taşımacılık Yapıyormusunuz?

Evet, Gaziantep için Şahinbey evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
 

Gaziantep İl Sınırlarına Evden Eve Taşımacılık Yapıyormusunuz?

Evet, Gaziantep şehir Merkezi, Şahinbey, Şehitkamil, Büyükşehir bölgelerine, Merkez evden eve taşımacılık ve Gaziantep in tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.
 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Yapıyormusunuz?

Evet, Gaziantep den hareket ile 81 ilimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti yapıyoruz. Gaziantep harici başka bir şehirde yaşıyorsanız ve Gaziantep'e taşınacaksanız yine bizi arayın ve bölgede bulunan bir aracımızı size yönlendirelim. Böylelikle hızlı ve ekonomik olarak Gaziantep'e taşınırsınız.
Talep halinde Şehirler arası evden eve taşımacılık için transit taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Araçlarımız şehirler arası nakliyat için özel tasarlanmış araçlardır. Gerekli malzeme ve ekipmanları içerir.
 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Yapıyormusunuz?

Evet, Sigortalı evden eve taşımacılık yapıyoruz. Özellikle şehirler arası evden eve taşımacılık yaptığımız her işimize mutlaka sigorta yaptırmaktayız. Sigorta ücreti firmamıza aittir.

Vip Ev Taşıma Nedir?

Vip ev taşıma hizmeti ev taşıtan için tam konfor sağlayan, hiçbir şeye dokunmadan taşınma hizmetidir. Vip taşımada siz evinizin tüm eşyalarını biz topluyoruz, özenle paketliyoruz. Bu hizmetimizde mutfak eşyalarınız bardak, kaşık, tabak vs. hepsi ekibimiz tarafından koruyucu ambalaj malzemesi ile sarılarak kutulanır ve taşınır. Siz sadece eski evinizden çıkar birkaç saat sonra yeni evinize geçer oturursunuz.
 
Gaziantep Evden Eve
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık
Gaziantep Nakliyat