İLETİŞİME GEÇİN

BLOG

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep evden eve nakliyat bizim kuruluşumuzdan beridir yaptığımız tek işimizdir. Gaziantep merkezli kurulan Hayatkent Evden Eve Nakliyat şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Gaziantep’ten Türkiye’nin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de vermekteyiz.

Gaziantep evden eve nakliyat hizmetine giderken 1 nakliyat kamyonu, 1 asansörlü taşımacılık aracı, 1 kamyon şoförü, 1 asansörlü taşımacılık operatörü, mobilya montaj elemanı ve 3 adet taşıma elemanı bulunmaktadır.

Eşyalar Nasıl Ambalajlanır?

Taşınacak eşyalarınız pat pat diye isimlendirilen havalı malzeme ile sarılır ve sağlamlaştırılır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Gaziantep evden eve nakliyat fiyatları eşya durumunuza göre, evinizin kaç odalı olduğuna göre ve kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağına göre değişmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatı almak için iletişim numaramızı arayabilir veya aynı numaraya whatsup dan eşyalarınızın fotoğraflarını gönderip fiyat alabilirsiniz!

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat da Nasıl Çalışıyorsunuz?

Şehirlerarası evden eve nakliyat olacak eviniz itina ile ambalajlanıp şehirlerarası çalışan aracımıza yerleştiriliyor. Araçtaki özel bağlantılar ile eşyalarınız sabitleniyor. Eşyalarınız için taşıma sigortası yaptırılıp yola çıkıyor. Varacağı yere giden eşyalarınız yeni evinize taşınıp montaj ve kurulumu yapılıp teslim ediliyor.

Gaziantep evden eve nakliyat Hayatkent

evden eve nakliyat Hayatkent

 

 

Müşteri Yorumları:

ETAP ELEKTRİK LTD.ŞTİ "Hayatkent Gaziantep evden eve taşımacılık ile ofisimizi taşıdık. Tavsiye üzerine çalıştık, işlerinden memnun kaldık. Tayfun bey işini seven işine özenen, dürüst bir arkadaş. İşleri temiz ve çabuk tavsiye ederiz."

İsmail İlhan "Evden eve taşımacılık da başarılı bir firma. Şimdiye kadar birçok kez taşındık ama Hayatkent evden eve taşımacılık en iyi olanıydı. Eşyaları korumak için yaptıkları pat pat ambalajı beğendim."

Ersin Kahraman "Gaziantep'den Antalya'ya evimizi Hayatkent taşıdı. Ben şehirler arası taşımada eşyalarda ille zarar olabileceğini düşünüyordum ama öyle olmadı. MaşaAllah hiç bir zarar olmadı, eşyalar tertemiz, sorunsuz, çiziksiz yeni evimize nakliye oldu, yerleştirildi. Tabi bundan Gaziantep'de yaptıkları mükemmel ambalajın büyük katkısı oldu. Çok memnun kaldık, tavsiye edebileceğim bir firmadır."

Murat Albeni "Hayatkent evden eve taşımacılık Gaziantep ile bugun evimiz taşındı. Çok kaliteli bi sekilde tasindi. Hayatkent'in çok iyi ekipmanla ve iyi bir personel ekini ile işin hakını veriyorlar. Bu güzel hizmetlerine göre evden eve nakliyat fiyatlarıda öyle yüksek değildi, diğer fiyat aldığımız firmalar ile eşdeğerdi. Ellerine sağlık, Allah razı olsun.


Gaziantep Evden Eve Nakliyat Platformu

 
Hayatkent Evden eve taşımacılık birçok Gaziantep evden eve nakliyat platformu üyesidir. Üyeliğimiz uzun yıllardan beridir devam etmektedir. 
 
Nakliyat platformuna üye olmakta ki amacımız ev taşıtmak için firma arayan halkımıza gerçek firmaları göstermek dir. Evden eve nakliyat platformu sitelerine gerçek firma olmayanlar da ücretli olarak üye olabiliyorlar. Ama bu tarz insanlar müşterilerini mağdur ediyor.
 
Bizim her platforma yer alma amacımız evden eve nakliyat müşterilerine Resmi, K3 yetki belge sahibi olan bizim gibi firmaları da o platformda görmeleridir.
Sadece platformdan firma bakıp iş veren ev sahiplerini bilgilendirmeyi amaç ediniyoruz.