İLETİŞİME GEÇİN

BLOG

Evden Eve Taşımacılık Fiyat

Evden eve taşımacılık fiyat almak isteyen ev taşıtacaklar için Hayatkent Evden Eve Nakliyat olarak sık sık indirim kampanyaları yapıyoruz.

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatı almak istiyorsanız bize 0542 378 9892 telefon açabilir veya whatsup dan yazabilirsiniz.

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları 2024

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları 2024 de 6.000 TL ile 9.000 TL arasında yapılmaktadır. 2+1 bir evin bir tarafı asansörlü olursa taşıma fiyatı 6.000 TL olur. Eğer asansör iki tarafada kurulacak ise 7.000 TL olur. Bu fiyatlar yaklaşık fiyatlardır Lütfen evinizi taşıtacaksanız bizi arayın bizden fiyat alınız. Zaman zaman sık sık İndirim Kampanyalarımız olmaktadır. Sizleride bu indirimlerden faydalandırmak isteriz.

Evden eve taşımacılık fiyatlarını belirleyen hususlar;

  • Eşya durumunuz

  • Evinizin kaç odalı olduğu

  • Eşyalarınızın alınacağı kat sayısı ve taşınacağı evin kat sayısı

  • Eski evin adres konumu ve yeni evin adres konumu (mesafe ölçmek için gerekli bir bilgi)

Birinci kattan itibaren asansörlü evden eve taşımacılık ile taşıma hizmeti yapıyoruz.

Evden eve taşımacılık fiyat için birinci sınıf işçilik, paketleme, asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri dahildir.

Fatura talebinizde Taşımacılık Fiyatlarımıza %18 KDV eklenecektir.

Hayatkent size en ucuz evden eve taşımacılık fiyatını verecektir.

Evden eve taşımacılık fiyatı alan ve evini taşıtan müşterilerimiz ödemeyi kredi kartı ile yapabilirler.

Evden Eve Taşımacılık Fiyat Hesaplama:

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatı = (Oda Sayısı x Birim ücret) + (Asansörlü Taşımacılık Birim Ücret x 2) + İşçilik
 
Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık fiyat hesaplarken odanızın sayısı ve asansörün her iki tarafada kurulacak olması fiyat belirleme kriteridir. Asansör tek tarafa kurulacak ise fiyat daha düşük olacaktır. Buna ek olarak işçilik hizmet ücreti eklenmektedir.
 
Sık sık yapılan kampanya ve hizmet indirimlerimizden yararlandırmaktayız.
 
Şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatı = (İki şehir arası mesafe x Yol birim ücret) + (Oda Sayısı x Birim ücret) + (Asansörlü Taşımacılık Birim Ücret x 2) + İşçilik - Kamu personel indirimi
 
Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı belirlerken iki şehir arası km uzaklık güncel yol birim ücret ile çarpılır. Buna ek olarak şehir içi taşımacılık ücreti eklenir. Şehirler arası evden eve nakliyat da bu fiyatı şehirine göre sık gidilen bir istikamet olduğunda daha indirimli yapmaktayız.
 
Sık sık yaptığımız indirim kampanyalarımız ve Kamu personeli indirimlerimiz müşterimizin lehine olarak yapılmaktadır.

Evden eve taşımacılık Fiyatlarımızı Makul Bulan ve Hizmetimizden memnun kalmış bazı müşteri yorumlarımız:

Hakan Çayırgan "Ben bugün yeni evime taşındım, Hayatkent Nakliyata referans üzerine ulaştım ve bu kalite ve hizmeti başka bir yerde görmedim. Evden eve taşımacılık fiyatlarını uygun bulduğum için anlaşıp evimi taşıttım. Hizmetlerinden çok çok memnun kaldım, arkadaşların hepsi profesyonel çalıştılar, başta Reşit bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum."

Uğur Özen "Eşim ve Ben memur olmamız nedeniyle çok ev taşımamız oldu. Şimdiye kadar Gaziantep'de bilinen 3 firmaya evimi taşıttım. Bunlar eşyalarımı kırdılar arayıp düzeltilmesini istediğimde kavga ettiler. Yalnız bu Hayatkent evden eve taşımacılık firmasıyla bu hafta sonu ev taşıdık. Bu kadar düzgün,temiz,işini düzgün yapan firma şimdiye kadar görmedim. Bir sorun olur mu diye tedirgin olurken gelen kişiler hiç merak etmeyin bir sorun olursa gelir yaparız, biz sözümüzün arkasındayız dediler. İddia ediyorum Gaziantep in en uygun fiyatlı ve en iyi taşımacılığını yapan Hayatkent Taşımacılık dır. Hiçbir arkadaşlığım ve akrabalığım yoktur. İşini yapana herzaman saygım vardır. Firma sahibi Reşit ve Bilal bey çok yardımcı oldular."