İLETİŞİME GEÇİN

BLOG

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetlerimiz Gaziantep şehir merkezi, 9 ilçe ve 794 mahalleyi kapsamaktadır. 2004 yılından beridir Gaziantep'in her mahallesine, sokağına evden eve taşımacılık hizmeti verdik.

Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz birinci sınıftır ve uygun evden eve taşımacılık fiyatları ile yardımcı olmaktayız. Şehirler arası evden eve nakliyat için her hafta çıkış yapan aracımız ile hızlı, ekonomik çözümler sunuyoruz.

 
gaziantep evden eve taşımacılık
 
2003 yılından beridir yaptığımız çalışmaların verdiği tecrübe ile hizmet vermekteyiz.
Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz Gaziantep in kent yerleşimine uygun olarak yapılmaktadır.
Her mahallesinde hizmet ettiğimiz Gaziantep için en uygun ve en kaliteli evden eve taşımacılık
hizmetini sunuyoruz.
 
gaziantep evden eve taşımacılık eşyalar
 
Eski mahalleler ve yeni kurulan mahalleler arasında ki farkı biliyor ve ev taşıtacak müşterimize
en uygun Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları ile hizmet ediyoruz.
 
gaziantep evden eve taşımacılık
 
Tek katlı evlerden 23 katlı evlere kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti verebiliyoruz.
Pat pat ambalajlama ile değerli eşyalarınızı sorunsuz olarak yeni yerine ulaştırıyoruz.
 
gaziantep evden eve taşımacılık hayatkent
 
Gaziantep evden eve taşımacılık Hayatkent nakliyat yollarda.
 

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık

Evden eve taşımacılık işlerimiz zemin kat haricinde asansörlü taşımacılık olarak yapıyoruz. Artık birinci katta bile asansör kullanıyoruz. Asansör kullanmak taşıdığımız evin eşyalarının güvenliği için, bina güvenliği için ve bizim personellerimizin sağlığı için iyi oluyor.
Asansörlü evden eve taşımacılığın avantajları arasında hızlı bir taşıma olmasıda gelmektedir. Ev taşıtanların %99 u birinci kat bile olsa asansörlü taşımacılığı tercih etmektedir.
Asansörlü taşımacılığın fiyatları eskiye nazan artık daha ucuz olmaktadır. Bizim firmamıza ait bir adet asansörlü evden eve taşımacılık aracımız bulunmaktadır.
 

Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yorumları:

Serap Zengin "Hayatkent Nakliayt gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında bize tanıdıklarımızın önerdiği 3 nakliyat firmasından biriydi. Firmanın fiyatının uygun olmasından dolayı tercih ettik. Eşya paketlemeleri ve dikkatli çalışmalarını beğendim. Eşyalarımıza zarar gelmedi. Bu firma ile çalışılmasını bende Tavsiye ederim."

Semra Canı "Hayatkent çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bugün evim taşındı, kendilerinden çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim."

Senar Kurutan "Hayatkent nakliyat dün evimi taşıdı. Tercübeli alemanlarla çalışıyorlar ki eşyama bir kırık çizik gelmeden teslim ettiler. Biz memnun kaldık, Herkese tavsiye ederim. "

Abdulkadir Sönmez "Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe güvenilir ve işlerini titizlikle yapan bir firma. Son derece dakik olmaları ve evimizi oldukça hızlı taşımış olmaları ayrıca bizi memnun etti. Tayfun beye ve ekibine teşekkür ederim. Hayırlı işleri olsun inşAllah."

Battal Sonkaya "Hayatkent Yaklaşık 3 yıl önce evimi Adana'dan Gaziantep'e getirmişdi. Bu yılın içinde de Gaziantep şehir içi evden eve taşıdılar. Önceki gibi gene sorunsuz bir taşıma oldu. Gönül rahatlığı ve güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz bir firma. Hayırlı işler dilerim."

Mehmet Altın "Gaziantep Asansörlü evden eve taşımacılık yaptırdık, Hayatkent Evden Eve firması işinde ciddi ve kullandığı makinalar baya kaliteli idi. Çalışılacak bir firma olarak gördük, tavsiye ederim."

Bayram Spor "Hayatkent Taşımacılığa Gaziantep de ofis taşımacılığı yaptırdık. Hizmetlerinden, nakliye deki özverili çalışmalarından memnun kaldık. İyi bir Gaziantep evden eve taşımacılık firması."

Serap Zengin "Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında bize tanıdıklarımızın önerdiği 3 nakliyat firmasından biriydi. Hayatkent Nakliyat'ın fiyatının uygun olmasından dolayı tercih ettik. Evden eve Eşya paketlemeleri ve dikkatli çalışmalarını beğendim. Taşırlarken Eşyalarımıza zarar gelmedi. Hayatkent evden eve nakliyat ile çalışılmasını bende Tavsiye ederim."

Mikail Kitt 89 "Arkadaşlar Ön yargılı olmayalım, çünkü benim evimi Antep'ten Adana'ya taşıdılar. Gayet iş düzenine önem veren bir firmadır ve eşyalarımızı kırık çizik olmadan ulaştırdılar. Hiçbir kusur bulamıyorum zaten, Antep'in en iyi firmaları arasında yer alıyor bence. HAYATKENT ayrıcalıktır."

Yigit Mert Karaca "Merhaba, bundan 3.5 ay önce evimizi Gaziantep'ten Mersin'e taşıyacaktım. Evden eve nakliyat arıyordum Birçok kişiye danıştım, çoğu bana Hayatkent Evden Eve Nakliyat firması dedi. Ve çevreye danıştıktan sonra bu firma ile görüştüm. Konuşmamızda özellikle bana yaptıkları işin düzenli ve tertipli olduğu hakkında bilgi verdiler. Ve doğru da cıktı, Antep'in en iyileri arasında olduğuna da dikkat çektik. Herkes için uygun bir firma Allah sizin işinizi rast getirsin. Bence Hayatkent Ayrıcalıklı hizmet isteyenlerin nakliyat firmasıdır."
 
Yunus Kahraman "Gaziantep evden eve taşımacılık da yaptıkları özenli işçilikleri için kendilerine teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum."
Kemal Zengin "Hayatkent Nakliyat Gaziantep Evden eve taşımacılık işini ciddiye alarak yapıyor. Çalışanları gayretli ve müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyor. Hayatkent in çalışanlarının teknik yeterliliği ve disiplinli çalışmalarını beğendim. Bence Gaziantep'de tavsiye edilecek bir evden eve nakliyat firmasıdır. Tavsiye ederim.